חייגו אלינו 073-7599410

קידום בגוגל

מטרה אונליין בעלת ותק של שנים בשירותי קידום אורגני בגוגל לעסקים בארץ ובעולם

כיום, רובנו מחפשים אתרי אינטרנט ושירותים שונים מתעשיה ועד צרכים פרטיים דרך גוגל, לכן, הדרך הטובה ביותר להגדיל את קהל לקוחותיכם ולהפוך את העסק שלכם למשגשג היא באמצעות קידומו בגוגל

קידום בגוגל הוא נושא מורכב ודינמי הדורש מקצועיות רבה, ידע טכני והתמדה להבטחת ההצלחה.
במטרה אונליין נבנה עבורכם תכנית מפורטת ובה נשים דגש על מכלול המרכיבים הדרושים בכדי להבטיח
לאתרכם  דירוג גבוה בגוגל

רוצים לשמוע עוד ? השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
ביצוע אופטימיזציית SEO לאתר

ביצוע אופטימיזציית SEO לאתר

התאמת האתר מבחינת מבנה והגדרות כך שיענה בצורה המיטבית לדרישות הסריקה של גוגל ויתמוך במאמצי הקידום בגוגל.

דברים שמעידים על מה האתר:
1. שימוש במילות המפתח הרצויות בתדירות גבוהה אך לא מוגזמת.
2. שימוש נכון בכתובות URL.
3. תיאורים בקוד המתארים מה יש בתמונות ובסרטונים.
4. בניית היררכיית תפריטים שמדגישה את מילות המפתח.
5. התאמת תיאורי מטה של כל דף.

דברים שמעידים על איכות האתר:
1. תפריטים נוחים לניווט קל באתר
2. מהירות טעינת דפים.
3. היעדר שגיאות כתיב ושגיאות תחביריות.
4. העדר לינקים שבורים.
5. תקינות הHTML, החלוקה לקבצי CSS וכו’.

כדי לוודא אופטימיזציה של האתר כך שתועיל לקידום בגוגל, אנו משתמשים בכלים אובייקטיביים שמהווים את חזית הטכנולוגיה לניתוח אתרים בעולם. תוכלו לראות את התוצאות המצוינות שאנו מגיעים אליהן עם אתר מטרה אונליין: https://bit.ly/2u2lnXd
עבור לקוחותינו אנו דואגים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ורלוונטיות.

התוכן הוא המלך

התוכן הוא המלך

תוכן איכותי הוא המלך של האינטרנט. גוגל מודעת לכך שרוב האנשים שמחפשים משהו ברשת רוצים להעשיר את הידע שלהם ולהרחיב את אופקיהם ולא להיות מותקפים על ידי עלוני פרסום זולים.

כדי להצליח להתקדם בתחום כמו “קידום בגוגל”, בדיוק כפי שקידמנו את עצמינו, עליכם ליצור עשרות מאמרים איכותיים בתחום ולהעלותם לאתרכם בתדירות ובקצב גבוה. החשיבות של העלאת תוכן בתדירות גבוהה נובעת מהדגש שגוגל שמה על תוכן חדשני שמעודכן לעתים תכופות. אף אחד לא רוצה לקרוא מידע באתר שלא התעדכן מזה שנים שכבר מזמן איבד את הרלוונטיות שלו.

מעבר ליצירת תוכן איכותי חשוב גם להכניס את מילות המפתח לתוכן בכמות ובמיקום הרצויים. המטרה היא לא “לדחוף” את מילת המפתח כמה שיותר, אלא, לשלב אותה במינון הנכון.

בעזרת מערך שלם של מתרגמים, קופירייטרים ומומחי SEO, מטרה אונליין יוצרת עבור האתרים שהיא עושה עבורם קידום בגוגל תוכן רלוונטי ואיכותי בכמויות גבוהות שמעשיר את האתר שלכם בידע מעניין אשר מוביל לקידומו בגוגל באופן מהיר ומשמעותי.

בעזרת הידע הרב שצברנו והניסיון, אנו יודעים מהי הכמות, התדירות והאיכות שגוגל מחפשת ושתזניק את אתרכם לראש תוצאות החיפוש בגוגל.

בניית לינקים

בניית לינקים

גוגל מדרגת אתרים לפי המוניטין שלהם ולפי הרלוונטיות שלהם למילת החיפוש. מי מאיתנו שעוסק בקידום בגוגל יכול להסיק המון על שני משתנים אלו בעזרת התבונננות בלינקים המפנים לאתר מאתרים אחרים.

ככל שיהיו יותר לינקים ומאתרים מכובדים יותר עם הקשר חיובי סימן שמוניטין האתר גבוה יותר. ככל שהלינקים יהיו מאתרים הקשורים לנושא, מתוכן שקשור למילת החיפוש המקודמת ועם הקשר הרלוונטי לנושא, מתוכן שקשור למילת החיפוש המקודמת ועם הקשר הרלוונטי למילות המפתח, סימן שהאתר רלוונטי יותר למילה זו.

בעידן שבו חברות קידום אתרים רבות מתחרות על המקומות הראשונים חושבה מאוד כמות הלינקים שמגיעה בענפים מסוימים לעשרות אלפים ממאות אתרים שונים. אך באותה מידה חשוב מה מקור הלינקים ומה משמעותם, פרופיל לינקים שגוגל בוחנת ונראה מלאכותי או מכיל לינקים שנוצרו באמצעות ספאם, נקנו מאתרים בחו”ל, אתרים לא קשורים, פורומים בלבד או אתרים בשפות זרות לא יצליחו היטב לקדם ואף יפגעו במאמצי הקידום בגוגל.

יש ליצור פרופיל לינקים מגוון, מאתרים רבים עם מוניטין גבוה, מאתרים בתחומים קשורים ועם טקסט רלוונטי על מנת להצליח לקדם. רק במטרה אונליין מתחייבים שתקבלו כמות לינקים עצומה ואיכותית.

שינוי גודל גופנים