מה זה SEO? זה יותר פשוט ממה שאתה חושב!

09 מאי 2018, פורסם על ידי Admin ב- קידום בגוגל

Google מציגה אתרים שלדעתה נחשבים סמכותיים ורלוונטיים. מנוע החיפוש של Google מודד רלוונטיות על ידי ניתוח תוכן הדף, המילים שאתה ואני קוראים ומודד את סמכות האתר, המבוססת על כמות ואיכות דפים אחרים ברשת המקשרים לדפים המוצגים. קישורים הם כמו הצבעות!

איך אני גורם לאתר שלי להופיע בתוצאות החיפוש?

אז איך אתה הופך את האתר שלך להיות אתר מהסוג שמנועי החיפוש מציגים בתוצאות החיפוש?

פשוט: תוכן מעולה + קישורים איכותיים = מיקום גבוה בתוצאות החיפוש!

איך גוגל מחליטה איפה לדרג דפים במנועי החיפוש?

גוגל מקדמת דפים שהיא חושבת שנחשבים סמכותיים לראש רשימת הדירוג. זה התפקיד שלך ליצור דפים סמכותיים. במונחים פשוטים זה כולל כתיבת תוכן ובניית קישורים לעמוד שלך.

אז במילים פשוטות SEO זה כתיבת עמודי תוכן שמכילים מילות מפתח, מילים נפוצות שאנשים משתמשים בהם במנועי החיפוש, ושתילת קישורים מאתרים אחרים לאתר שלך כדי להראות כמה חשוב האתר שלך בהשוואה לאתרים אחרים.

קישורים הם קולות הצבעה בבחירות, וקולות רבים גורמים לך להיבחר למקום הראשון בתוצאות החיפוש.

מדריך פשוט של 3 שלבים כדי לעזור לך להבין יותר טוב כיצד להגיע גבוה בתוצאות החיפוש:

  1. תכתוב תוכן באתר שלך שמכיל מילים וביטויים, אשר נעשה בהם שימוש ע”י אנשים שמחפשים את המוצר שלך במנועי החיפוש.
  2. תבנה קישורים לאתר שלך באתרים אחרים ברשת, כדי להראות כמה הוא חשוב.
  3. תמשיך לעשות את זה!

SEO (Search Engine Optimization), או בתרגום חופשי לעברית – אופטימיזציה למנוע חיפוש היא הפעילות הפשוטה של להבטיח שאפשר למצוא אתר במנועי החיפוש עבור מילים וביטויים שרלוונטיים למה שהאתר מציע. במובנים רבים, זה פשוט בקרת איכות לאתרי אינטרנט. נאמר פעם שאם אי פעם הייתה תעשייה שהייתה פחות מובנת על ידי אנשים מבחוץ זאת תעשיית ה- SEO.

תשאל כמה חברות SEO לגבי SEO והם ינסו לשגע אותך עם מילים מוזרות ולגרום לך לחשוב שזה בלתי אפשרי לבצע את זה בעצמך. אצלנו במטרה אונליין, אנחנו שמחים להבהיר ללקוחות שלנו בדיוק במה מדובר ולראות שהם מבינים מה אנחנו עושים עבורם. אנחנו מעדיפים שהלקוחות שלנו לא רק יידעו מה אנחנו עושים עבורם, אלא בשביל מה!

קישורים חיצוניים לאתר שלי נראים כמשהו חשוב, כיצד אני מקבל אותם?

נכון, קישורים הם דבר חשוב מאוד, אבל אל תבלבל איכות עם כמות. 10 או 15 קישורים מאתרים סמכותיים לאתר שלך יהיו הרבה יותר נחוצים עבור האתר שלך מאשר 1000 קישורים מאתרים בעלי דירוג נמוך במנועי החיפוש (אשר נמכרים ע”י המון חברות SEO). למעשה, אם חברת SEO מציעה לך מספר קבוע של קישורים לפי מחיר קבוע הם מתעסקים עם קישורים מאוד לא איכותיים וכדאי לך לברוח מהר לפני שתפסיד את הכסף שלך.

במקום זאת, חפש קישורים איכותיים מאתרים טובים יותר, זאת במידה כמובן שיש לך אתר ששווה לשתול קישור עבורו, מפני שאתרים איכותיים לא מפרסמים קישורים לאתרים עלובים, מדוע להם לעשות את זה?

לסיכום

צור אתר נהדר, ספק לאנשים משהו שהם צריכים ומחפשים אחריו ושתף את האתר שלך עם אתר נהדרים אחרים ומהר מאוד תמצא שכמות האנשים שמגיעה לאתר שלך גודלת.