השיטה לקידום אתרים בגוגל – איך תדעו שאתם צריכים חברת קידום אתרים בגוגל חדשה

13 מאי 2018, פורסם על ידי Admin ב- קידום בגוגל

למאמר הראשון בשיטה לקידום אתרים בגוגל

למרות שלתעשיית קידום האתרים בגוגל בכללותה אין את המוניטין הטוב ביותר בגלל קומץ של ספאמרים ונוכלי SEO (ואנו מאמינים שהם מייצגים את פלח הקטן יותר של ספקים בענף זה), יש שפע של חברות קידום אתרים טובות בחוץ שמחויבות להצלחה שלכם בדיוק באותה המידה כמותכם! אין צורך לסבול חברה לא מקצועית או רשלנית של קידום אתרים אורגני.

הנה 4 מקרים שבגללם תוכלו לדעת שאתם צריכים למצוא חברת קידום אתרים בגוגל חדשה:

1. חברת קידום האתרים בגוגל שלכם לא מחנכת אתכם.

העולם של קידום אתרים בגוגל השתנה באופן דרמטי בשנה האחרונה ורוב הסיכויים שעוד הרבה שינויים יבואו בהמשך הדרך. טקטיקות שעבדו (עבדו טוב מאוד אפילו) לפני שנתיים או שלוש שנים עכשיו לא רק שלא עובדות, הן אפילו יכולות לסכן את השלמוּת האורגנית של אתר האינטרנט שלכם! חברת קידום אתרים טובה מבינה שלקוח משכיל ומחונך הוא לקוח טוב יותר, כי אתם כבעלי האתר יכולים לתרום באופן פעיל להצלחת קידום האתרים שלכם. ככל שתדעו יותר על SEO כך יהיה קל יותר עבור כולם. אין “סוד” להצלחת קידום אתרים בגוגל, אין טקטיקה בלעדית שהם לא יכולים להסתכן בכך שתדעו עליה כך שאם יש לכם שאלות הם אמורים להיות יותר משמחים לענות עליהן.

2. חברת קידום אתרים בגוגל שלכם לא יוצרת אתכם קשר באופן יזום.

בתקווה שחברת קידום האתרים שלכם היא לא כמו המפלצת מלוך נס; שמעתם עליה, אבל אין הוכחות חותכות לקיומה. אם חברת קידום האתרים שלכם לא מתקשרת אתכם באופן יזום עם הצעות של שיווק תוכן, עדכונים על מה השתנה בהנחיות למנהלי האתרים, הזדמנויות לבנות כמה קישורים גדולים וכו’, אולי זה זמן להשיג חברת SEO חדשה…

חברת קידום טובה היא יותר כמו שותף מאשר כל דבר אחר, ועל בסיס עדכון שוטף הדדי שניכם שומרים אחד את השני בלולאה. אנו לא מציעים שאתם וחברת קידום האתרים בגוגל שלכם תנהלו צ’אט עם מנכ”ל משרדכם במשך שעה בכל יום, אבל הם בהחלט לא צריכים לשמור על שתיקה במשך שבועות בכל פעם. קרבה טובה חשובה לשותפות טובה.

3. חברת קידום האתרים בגוגל שלכם לא דוחפת אתכם להיות יותר פעילים מבחינה חברתית.

ההשפעה של שיווק המדיה החברתית על SEO אינה מוטלת בספק. למרות שאנו לא יכולים לומר בוודאות אם סימנים חברתיים יחליפו אי פעם קישורים מסורתיים, יש שפע של ראיות שמצביעות על כך שלפעילות החברתית יש השפעה חזקה על הצמיחה הכוללת שלכם באינטרנט. חברת קידום אתרים בגוגל טובה יודעת שאתם צריכים להיות פעילים מבחינה חברתית, כך שתוכלו להציג את התוכן שלכם מול יותר אנשים, להתחבר עם אנשים משפיעים ומובילים בתעשייה שלכם, לבנות את הסמכות החברתית שלכם וכו’. אם חברת הקידום שלכם לא דוחפת אתכם להיות יותר פעילים מבחינה חברתית (באתרים הנכונים בכל מקרה), אז יכול להיות שהגיע הזמן למצוא חברת קידום אתרים בגוגל חדשה שיכולה לעזור לכם לפעול בתחום המדיה החברתית.

4. חברת קידום האתרים בגוגל שלכם אינה פוקחת עין על הקישורים הנכנסים שלכם.

חייבים לשים עין על פרופיל הקישור שלכם! במטרה אונליין ראינו יותר מכמה אתרים בורחים מפני עדכוני האלגוריתם הקודמים של גוגל רק כדי להיפגע על ידי העדכון החדש, או לקבל עונש קישור ידני כלשהו. התאוששות מכל סוג של עונש, ידני או אלגוריתמי, זה לא כיף ולא משהו שאתם רוצים למצוא את עצמכם מתמודדים איתו אי-פעם! אם חברת הקידום שלכם לא בודקת את הקישורים הנכנסים שלכם באופן קבוע לדגלים אדומים ייתכן שהגיע זמן להחליף חברה.

למאמר הבא בשיטה לקידום אתרים בגוגל