חייגו אלינו 073-7599410

מטרה אונליין מתמחה כבר שנים במקצועות הקידום באינטרנט ומתמחה בשיווק אינטרנטי שעובד! משלב תכנון ובניית האסטרטגיה ועד הקמת האתר תוך התחשבות באופי הקהל, מתחרים רלוונטיים ונראות ונגישות האתר עצמו.


תומר מסיקה

תומר מסיקה

מייסד ומנהל תפעולי


אסף כורם

אסף כורם

מייסד ומנהל קשרי לקוחות


אילנה ברויד

אילנה ברויד

מנהלת עיצוב


המטרה שלנו

המטרה שלנו

לעצב וליצור אתרי אינטרנט מוצלחים, יצירתיים ונוחים לשימוש. במטרה אונליין תוכלו לקבל שירותים מקיפים הרבה מעבר לאתר עצמו. כולל קידום, שיווק וניהול מסחר אלקטרוני. ההצלחה של הלקוח היא ההצלחה שלנו ולא נתפשר על דבר בדרך להשיג מטרה זאת.

לשם כך יש לנו מומחים מכל התחומים – מעצבים, מומחי חוויית משתמש, מתכנתים, מומחי SEO ומשווקים. תוכלו להפקיד את הצד האינטרנטי של עסקכם בידינו ולדעת שהפקדתם אותו בידיים טובות.


אז מי אנחנו בעצם

אז מי אנחנו בעצם

מטרה אונליין בע”מ הוקמה על ידי שני בוגרי טכניון צעירים ונמרצים. ראינו מצב שבעינינו עגום ובו רוב האתרים בארץ סובלים מבעיות רבות. החלטנו ליצור מוצר אחר. מוצר איכותי שיספק את כל צרכיו של הלקוח.

החל מהדומיין ועד לשיווק האתר וביצוע קידום בגוגל תוכלו לאפשר לנו לדאוג עבורכם לכל צורך ולדעת שתקבלו את התוצאות האיכותיות ביותר.


מאיזה בעיות סובלים אתרים אחרים?

מאיזה בעיות סובלים אתרים אחרים?

  • – אתרים רבים בישראל עדיין מבוססים על הדור הישן – HTML4, במקום HTML5.
  • – לא עומדים בתקני W3C לסטנדרטיים בינלאומיים של קוד, מלאים בפרצות אבטחה החשופות להאקרים.
  • – לא מותאמים למובייל – כשהיום כמות הכניסות לאתרים בסמארטפון מגיעה ליותר מ50 אחוז מנפח הגלישה.
  • – לא מותאמים לסריקה של גוגל – משפיע לרעה על היכולת של גוגל להבין מה התוכן באתר.
  • – סובלים מבעיות נוספות כמו אחסון על שרתים איטיים במיוחד, ממשק לא אינטואיטיבי קמפייני פרסום עם הגדרות בזבזניות ולא אפקטיביות ועוד… אצלנו כל אלו לא קורים – תקבלו מוצר בסטנדרט הגבוה ביותר!

הייחוד שלנו

הייחוד שלנו

במטרה אונליין מבינים שהעבודה היא לא רק בניית אתרים מעולים. אם החנות האטרקטיבית ביותר בעולם תשב על הירח לא יגיעו אליה קונים. במטרה אונליין מתעסקים באינטסיביות שיווקית עם יכולות חסרות תקדים בשוק בישראל.
השוק היום משתנה במהירות ורשתות חברתיות הן חלק מהותי מהיום יום של כל אחד. חברות אינטרנט רבות מגיבות באיטיות לטרנדים שכבר ברורים בעולם של שנת 2013. יחד עם יכולות מדהימות לקידום בגוגל, איתנו הפרסומות שלכם יגיעו לYnet, facebook, youtube וכמעט כל מקום ברשת במחירים שייראו מגוחכים לעומת מחירי השיווק הקלאסיים.


שינוי גודל גופנים