חייגו אלינו 073-7599410
 

השיטה לקידום אתרים בגוגל – כן, אבל… אנחנו בסדר גם בלי קידום אתרים בגוגל

01 דצמ 2013, פורסם על ידי מטרה אונליין ב- קידום אתרים בגוגל

למאמר הראשון בשיטה לקידום אתרים בגוגל

לא כולם צריכים קידום אתרים בגוגל. יש כמה עסקים שנמצאים בתעשיות נישה קטנות שמקבלים מספיק עסקים מקומיים, שקידום אתרים בגוגל יהיה רק למעמסה עבורם. כל השיחות והאימיילים שיגיעו מהאתר רק יפריעו להם בטיפול בלקוחות שלהם ובסופו של דבר הלקוח הוא הכי חשוב!

יש מספר חנויות שפשוט לא צריכים לגדול. יש להם את הלקוחות הקבועים שלהם, ואלא אם כן הם ימותו או יעזבו, הם תמיד ישארו. יש להם מספיק עבודה כך שהם לא צריכים לדאוג בנוגע לגדילה, שבכל מקרה מעריכים אותה יותר מידי.

ישנן מספיק סיבות לא להגדיל את העסק שלך. ראיונות, העסקה, תשלום משכורת, ביטוח בריאות, יותר מיסים, אנשים בעלי אופי מתנגש, צוות זעוף, ניהול מוטת שליטה רחבה יותר והרשימה ממשיכה. יש הרבה סיבות לא לטרוח להרחיב את העסק.

אבל שוב, יש גם הרבה סיבות למה כדאי להגדיל את העסק. האחרונה מהן היא שיותר עסקים אומר יותר רווח. בטוח תקבלו כאב ראש מהרחבת העסק, אבל אתם גם תרוויחו את האושר שביצירת יותר עבודה, הגדלת המשכורת ועלייה ברווח האישי.

אתה יודע שאתה צריך קידום אתרים בגוגל טוב כש…

אם אתה מרוצה מהגודל של החברה שלך ולא מחפש לגדול, אז ללא ספק קידום אתרים בגוגל לא בשבילך. למעשה, שיווק הוא דיי חסר ערך בשבילך. תפסיק לשים את השם שלך בספר הטלפונים, תפסיק ללכת לאירועים חברתיים, תפסיק לדבר עם אנשים בנוגע למה שאתה עושה, ותסגור את חשבונות הגוגל פלוס, פייסבוק וטוויטר שלך.

בכל מקרה, אם אתה עושה סוג מסויים של שיווק עסקי, אתה צריך קידום אתרים בגוגל. אם אתה משלם עבור פרסום, אתה צריך קידום אתרים אורגני. אם אתה חוקר את השוק, אתה צריך לקדם את אתרך בגוגל. אם אתה מחפש דרכים לשפר את הביצוע של האתר שלך, אתה צריך SEO. אם אתה כותב תוכן חדש, אתה צריך קידום.

כל אחד יכול לכתוב, אבל לא כל אחד יכול לכתוב טוב. אפילו אלה שיכולים לכתוב טוב, לא בהכרח יודעים איך לכתוב עם עין אחת עבור גוגל ועין אחד עבור גולשים כמו. אבל בלי זה, יש לך סתם עלון אינטרנטי, במקום אתר שמספק לך לקוחות חדשים.

שיווק הוא לא פשוט דבר שקורה. אתרים לא הופכים להיות יותר טובים מעצמם. אנליזה יכולה להעיד על כמות העבודה שנדרשת כדי להשיג קישור יחיד לאתר שלך שיכול לבנות את הסמכות שלו. צמיחת עסק היא מאמץ מכוון לשפר את האיכות, השירותים ושירות הלקוחות שלך. הידרדרות של אתרים היא התוצאה הישירה של הזנחה של ההיבטים האלו.

קידום אתרים בגוגל הוא השקעה עבור העתיד שלך

לא להשקיע ב-SEO ושיווק ברשת הוא הזנחה עסקית. למה לנסות לגרום לאנשי המכירות שלך לעשות עבודה טובה יותר כשאתה בעצמך מזניח את איש המכירות הטוב ביותר (האתר שלך).

מה שאתה באמת צריך לשאול את עצמך זה האם "להרוויח בסדר" זה מספיק טוב עבורך. האם אתה בסדר עם הסטטוס-קוו הנוכחי? האם אתה בסדר בנוגע לקבלת פחות עבור יותר? או שאולי אתה רוצה לעשות דברים טוב יותר? העולם הוא במצב טבעי של דעיכה. לוקח מאמץ לשמור על הסטטוס קוו, ואפילו יותר מאמץ בשביל להשתפר. בלי קידום אתרים אורגני, אתה בסטטוס קוו, אתה קפוא. אתה במצב של ירידה סופית בגלל שאפילו סטטוס קוו הוא לא סטטוס קוו. עסקים מתים בגלל שהם לא מצליחים להחזיק מעמד. אם לא תקדם את אתרך בגוגל, זה יקרה גם לך. זה לא עניין של האם, זה עניין של מתי.

לכן כדאי לך להשקיע בפיתוח העסק שלך ובאתרך כי אחרי הכל, לחיות, לנשום, לשגשג, לגדול, להתרחב ולהרוויח הם אלטרנטיביות טובות בהרבה מלהתמוטט על ידי המתחרים שלך, או פשוט ללכת לישון כשאתה אדיש לעולם סביבך. קידום אתרים בגוגל הוא הדם הזורם בגדילת עסקים. לא רק הקידום עצמו, אלא כל מה שהוא מייצג ומספק: תוכן, קישורים, מדיה חברתית, ניתוחים. כל העבודה יחד משפרת את היכולת של האתר שלך שישמו לב אליו וממירה תנועה לרווחים.

העסק שלך אולי מסתדר בסדר גמור בלי קידום אתרים בגוגל, אבל הוא יהיה אפילו עוד יותר מצליח באמצעותו.

למאמר הבא בשיטה לקידום אתרים בגוגל

פרסם תגובה

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *